KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6296554
nr 629 6554
Akvarell
signerad, B Hardy, marin, 17x37
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 15 mars 2010
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr